SEO optimalizácia
pre vyhľadávače

Dobré veci musia byť na očiach. Seo vás k nim dostane.


Web optimalizovaný pre vyhľadávače je základ

Google je neoddeliteľnou časťou našich životov. Používame ho vo všetkých fázach nákupného rozhodovania, na všetkých typoch zariadení a v ktorýkoľvek moment dňa. Práve preto je SEO (Search engine optimization alebo inak optimalizácia pre vyhľadávače) základným piliérom prosperujúceho webu. S dobre nastaveným SEO získate relevantnú a dlhodobú návštevnosť z Googlu, ktorá na vašom webe spraví to, čo potrebujete a bez toho, aby ste platili za preklik.

Je seo pre mňa?

Vraví sa „nikdy nehovor nikdy“, no v tomto prípade je odpoveď takmer určite ÁNO: či už prevádzkujete e-shop, poskytujete služby, píšete blog alebo máte web pre kamennú prevádzku – bez ohľadu na to, či ste na trhu nováčik alebo je vaša značka etablovaná. Pokiaľ nejde o jednorazový projekt, ktorý sa už nikdy nezopakuje a za krátku dobu skončí, tak by ste SEO mali venovať pozornosť.

Ako mi optimalizácia pre vyhladávače pomôže?

Predstavte si, že by ste presne vedeli, čo a kedy vaši zákazníci chcú. O koľko by bolo všetko jednoduchšie, však? Stačilo by im to už len naservírovať rovno pred oči. Google toto všetko o vašich zákazníkoch vie. A presne tu prichádza na rad SEO. Dá sa chápať ako súbor postupov, ktorými optimalizujeme webové stránky tak, aby boli vo vyhľadávačoch – ako je aj Google – ľahko dohľadateľné. Výsledky vyhľadávania sú pritom organické, SEO nie je reklama, kde platíte za preklik. Je to sústavná a strategická činnosť, ktorej úlohou je zvyšovať množstvo a relevantnosť organických návštev z vyhľadávačov.

Seo, ktoré vás dostane hore

Radi vám pomôžeme dostať sa na prvé pozície v Googli a zviditeľniť váš projekt. K SEO pristupujeme komplexne a postaráme sa o všetko, čo treba.

Analýza klúčových slov
Seo audit
Technické seo
Linkbuilding

Prečo je seo také dôležité?

1. Ste na očiach a budujete značku

S dobrým SEO sa váš web zobrazuje na veľké množstvo vyhľadávacích dopytov. Obrazovka s výsledkami vyhľadávania sa tak stáva ďaľším miestom, kde zákazníci prichádzaju do kontaktu s vašou značkou.

2. Organická návštevnosť webu

Získavate relevanté návštevy z vyhľadávačov bez platenia za klik. Vhodným obsahom reagujete na potreby zákazníkov a budujete vzťah.

3. Lepší zážitok z používania webu

Aby SEO fungovalo, nesmie sa robiť pre potreby vyhľadávačov, ale pre potreby užívateľov. Výsledokom je, že návštevníci majú oveľa lepší pocit z používania webov, ktoré sú optimalizované.

4. Budovanie autority

Každý web má v očiach Googlu istú „autoritu“. Kontinuálnym SEO táto autorita rastie a web sa stáva relevantnejším a viac viditeľným.

5. Tržby bez platenia reklamy

Na konci dňa je organická návšteva z vyhľadávačov dlhodobým zdrojom tržieb pre vaše podnikanie bez nákladov na performance marketing.

Potrebuje váš web dobré seo?

Individuálny prístup k zadaniu je základ. Rešpektujeme typ biznisu, rozpočet a cieľovú skupinu. Náš entuziazmus premieňame do praxe a našou inšpiráciou je to, že nás to jednoducho baví. 🙂

Scroll to Top